Встановлено тарифи на деякі ритуальні послуги КП «МКГ»

На черговому засіданні міськвиконкому, що відбулось 4 квітня, прийнято рішення №57 Про затвердження тарифів на ритуальні послуги КП «Міське комунальне господарство», а саме:реєстрація надмогильної споруди в книзі обліку – 22,12грн.; прибирання території біля могили після встановлення надмогильної споруди на кладовищі – 262,60грн.

У сьогоднішньому випуску районної газети «Народна думка» дані тарифи опубліковано. Згідно прийнятого рішення, тарифи вступають у дію сьогодні, 12 квітня – з дня публікації.

Цікаво, що, всупереч традиційному сьогоденню збільшенню усіх тарифів, в даному випадку – тарифи для населення зменшені: в підсумку маємо 284,72 коп., в попередньому ж рішенні сума встановлена близько на 100 грн більшою. За словами керівника КП «МКГ» Степана Кудляка, тарифи зменшено в тому числі завдяки зменшенню переліку послуг, які насправді нечасто були затребуваними.