Комісія по Громадському бюджету м.Городка затвердила бланк голосування за проекти. Голосування стартує 25 квітня!

 

Сьогодні, як і планувалось, працювала комісія (координаційна рада) з питань Громадського бюджету міста Городка. Участь у засіданні комісії взяли заступник міського голови Городка Степан Попко, спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут та спеціаліст з соціально-економічного, інноваційного розвитку та аналізу, енергоменеджер Тетяна Грецко, члени міського виконавчого комітету Роман Івашків, Роман Голойда, Ігор Гірський, депутат Городоцької міської ради VIIскликання Андрій Батюкевич, очільник ГО «Розвиток Городоччини» Андрій Галушка, голова ЛРСКТ «Надсяння» Дарія Грецко. Під час засідання розглянуто чотири проекти, подані ініціативними городківчанами на конкурс Громадського бюджету (автори проектів – Олег Цап, Марія Раба, Олег Лисишин та Лілія Канцір). Кожен із проектів визнано вартим уваги, потрібним місту та гідним втілення у життя. Та далі – визначатись мешканцям міста!

 

 

ГОЛОСУВАННЯ РОЗПОЧИНАЄМО 25 КВІТНЯ!

 

Проголосувати можна буде двома способами:

1.     У мережі Інтернет за посиланням (необхідно ідентифікуватись з допомогою електронного цифрового підпису або наявною банківською карткою).

2.     Прийшовши у мерію (м.Городок, м-н Гайдамаків, 6) з документом, що посвідчує особу, та заповнивши Бланк голосування (опубліковано зразок) – запитувати на 2 поверсі спеціаліста Тетяну Грецко.

 

 

Нагадаємо, ідея громадського бюджетування полягає в активній участі громадян у житті населеного пункту шляхом подання ініціативних проектів розвитку населеного пункту, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем.

 Довідка за темою: У 2019-му Городок планує впровадити Громадський бюджет: які нові можливості він відкриває для мешканців міста?

  

ЦІКАВО: детальніше про подані проекти:

1.     Встановлення пластикових контейнерів для зберігання піскосуміші в зимовий період в центральній частині міста Городка

 

2.     Облаштування та благоустрій площадок біля під'їздів будинку по вул.Авіаційна, 111 м.Городок, Львівської області

 

3.     Спорудження та облаштування міні спортивного майданчика для гри у футбол, волейбол для дітей

 

4.     Облаштування фотозони «Лавка закоханих» на майдані Гайдамаків міста Городка (навпроти Городоцького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області).