Викладач та вихованці МАМ ім.П.Андрусіва працюють над створенням великодньої писанки!

 

Великдень-2019 у Городку зустрінемо оновленою писанкою! Над таїнством створення писанки, що тішитиме городківчан та гостей міста на звичному місті у сквері на майдані Гайдамаків, вже розпочала роботу викладач Городоцької Малої академії мистецтв ім.П.Андрусіва Оксана Левкут.

П.Оксана відкрила поки що лиш декілька перших задумів, якою буде головна городоцька великодня красуня. Отже, на ній будуть зображені чотири ангели, які нестимуть писанки в руках, будуть також храми, ріки, квіти, гори-долини. Барв, каже п.Оксана, не бракуватиме – писанка повинна бути різнобарвною, веселою, як саме свято. Коли ескіз буде повністю нанесено, до роботи мисткиня планує залучити старших вихованців гуртка «Рисунок і графіка». Спостерігаємо за метаморфозами!

 

Також нагадаємо: Великдень-2019 городківчани зустрічатимуть одразу із трьома писанками в місті! Одна – на звичному місці, у центральній частині міста, ще одна, металева (витвір ковалів ТОВ «Писанка») – на оновленій площі перед Універмагом, і третя – у мікрорайоні вул.Авіаційної.

Внесенням відповідних змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства на позачерговій XXIX сесії Городоцької міської ради, що відбулась 10 квітня, передбачено виділення 58 тис.грн. на придбання кованої писанки на площу перед Універмагом,10 тис.грн. – на оновлення писанки у центрі, та ще 199 тис.грн. – на озеленення та благоустрій площі перед Універмагом.