Капремонт М-11 дійшов до центру: сьогодні, як було анонсовано, рухаємось об’їзною

 

Городківчани спостерігають продовження робіт із капітального ремонту центральної дороги загального користування державного значення М-11 Львів – Шегині (в тому числі в межах Городка).

На фото – робота кипить у центральній частині міста, зокрема на майдані Гайдамаків: влаштовують асфальтове покриття на відтинку від мосту на вул.Львівській до мосту на вул.Перемишльській.

 

УВАГА! Долучайтесь до офіційної Facebook-сторінки Городоцької міської ради. Тут – актуальні для міста новини у прямій відео-трансляції, оперативні повідомлення та багато іншого.

 

Так, нагадаємо, які роботи заплановано продовжити та завершити (до вересня 2019-го року капремонт мають завершити).

Розширення тротуару на вул.Перемишльській, прокладання його в бруківці,  встановлення турнікету між проїзною частиною та тротуаром (що дасть змогу, зокрема, припинити свавілля із паркуванням в цьому місці автівок).

Прокладання першого шару асфальту. У травні планують продовження будівництва тротуарів вздовж ділянки об’єкту капітального ремонту дороги через місто, та прокладання наступного шару асфальту. Орієнтовно у липні-серпні облаштовуватимуть вуличне освітлення вздовж центральної дороги, частина електроопор у центральній частині міста будуть замінені на нові металеві оцинковані опори, частина світильників – на сучасні LED-світильники. Заплановано це оновлення у центральній частині міста, від мосту на вул.Львівській до мосту на вул.Перемишльській.

Планують замінити на новий світлофор біля Городоцького НВК№2 – гімназії та облаштувати світлофор на вул.Львівській поруч із п’ятиповерхівками (№№92, 92б, 92в) – оскільки тут фіксується великий рух автомобілів та пішоходів через розташування поруч школи та дитячого садка. 

У центральній частині міста планують також встановити бетонні півсфери вздовж відремонтованої площі – для захисту водіїв та пасажирів. Через вул.Перемишльську навпроти сходів, по сусідству від пам’ятника Т.Шевченку буде організовано пішохідний перехід.