Члени Асоціації інвалідів отримали продуктові набори до свят

Як і кожного року напередодні Великодніх свят активні члени районної Асоціації інвалідів, яку очолює Ольга Пуненкова, отримали продуктові набори.

За словами Ольги Антонівни, придбання  таких необхідних дарунків для людей з особливими потребами стало можливим завдяки  надійній співпраці Асоціації з меценатами міста і району. Зокрема, відчутну допомогу Асоціації надають такі провідні підприємства, як «Ельпласт», «Бадер Україна», "Захід Ресурс", «Хінкель-Когут», «Озон», «Квазар», окремі депутати Городоцької районної ради, Городоцька міська рада.

У нинішньому році завдяки фінансовій підтримці меценатів та благодійників, та незмінно величезній роботі по їх залученню голови Асоціації Ольги Пуненкової, вдалося сформувати та вручити членам Асоціації інвалідів 92 пакунки з продуктами. Враховуючи дорожнечу на ринках і в крамницях, такі дарунки інвалідам стали дуже доречними.