Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

 

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень Городоцької міської ради «Про внесення змін до рішення сесії від 28.01.2015 року № 2290 «Про затвердження податку на майно в м. Городок Львівської області»,  «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 27.12.2011 р. № 512 «Про встановлення ставок єдиного податку на території м.Городка», «Про затвердження ставки збору за місця для паркування транспортних засобів в м. Городок Львівської області», «Про затвердження ставок земельного податку, ставок орендної плати за землю та пільг із сплати земельного податку на території Городоцької міської ради з 01.01.2020 року»

Проект рішення сесії Городоцької міської ради «Про внесення змін до рішення сесії від 28.01.2015 року № 2290 «Про затвердження податку на майно в м. Городок Львівської області» розроблено відділом економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради.   Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проект рішення сесії Городоцької міської ради  «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 27.12.2011 р. № 512 «Про встановлення ставок єдиного податку на території м.Городка», розроблено відділом економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Городоцької міської територіальної громади та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, що забезпечить належне фінансування місцевих програм.

Проект рішення сесії Городоцької міської ради  «Про затвердження ставки збору за місця для паркування транспортних засобів в м. Городок Львівської області», розроблено відділом економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, для виконання програми соціально-економічного розвитку Городоцької міської територіальної громади.  

Проект рішення сесії Городоцької міської ради«Про затвердження ставок земельного податку, ставок орендної плати за землю та пільг із сплати земельного податку на території Городоцької міської ради з 01.01.2020 року» розроблено відділом земельних ресурсів та ОНПС спільно з відділом економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на земельні ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 25 квітня 2019 року на офіційному сайті Городоцької міської ради ради (http://horodok-rada.gov.ua/) в підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Публічна інформація».

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них. Зауваження та пропозиції надаються до Городоцької міської ради  за адресами:

81500, м.Городок, майдан Гайдамаків, 6, тел. 30-174, або в електронному вигляді на адресу -: gorodok_mr_lv@ukr.net.

 

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ГОРОДОЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СТАВОК ТА ПІЛЬГ ІЗ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА 2020 РІК»

Відділ економіки, бюджету та комунального майнаГородоцької міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Городоцької міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту: враховуючи норми Бюджетного та Податкового кодексів України міська рада має щорічно затверджувати рішення про місцеві податки, які будуть діяти лише протягом року на який прийняті. Для забезпечення надходжень від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки до міського бюджету рішенням  встановлюються розміри ставок платникам  податку.

Поштова та електронна адреса:

Городоцька міська рада: 81500, м.Городок, майдан Гайдамаків, 6, тел. 30-195, e-mail: gorodok_mr_lv@ukr.net

Проект рішення Городоцької міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік» та аналіз регуляторного впливу (АРВ) цього рішення відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розміщені 28.04.2019 року на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради (http://horodok-rada.gov.ua/) в підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Публічна інформація».

.