УВАГА! Проголосувати за проекти Громадського бюджету можна до 10 травня включно!

Скористайтесь Вашим правом обрати, на що витратити частину міського бюджету! Голосування триватиме до кінця завтрашньої доби, 10 травня 2019 року! Найпростіше проголосувати за посиланням https://horodok-budget.e-dem.in.ua/#/projects.

Проголосувати можна наступними способами:

1.     У мережі Інтернет за посиланням (необхідно ідентифікуватись з допомогою електронного цифрового підпису або наявною банківською карткою).

2.     Прийшовши у мерію (м.Городок, м-н Гайдамаків, 6) з документом, що посвідчує особу, та заповнивши Бланк голосування (опубліковано зразок) – запитувати на 2 поверсі спеціаліста Тетяну Грецко.

3.Нові можливості для подачі чи голосування за проекти бюджетів участі тепер надає ПриватБанк, партнер Програма EGAP. Це можна зробити, використовуючи BankID чи навіть просто термінал банку!

Щоб віддати свій голос через термінал, потрібно авторизуватися за фінансовим номером телефону або за допомогою банківської картки, у меню «Голосування за проекти міст» обрати потрібний проект та проголосувати. Процес максимально простий – голосування відбувається швидко, у кілька кліків.

Нагадаємо, ідея громадського бюджетування полягає в активній участі громадян у житті населеного пункту шляхом подання ініціативних проектів розвитку населеного пункту, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем.

Довідка за темою: У 2019-му Городок планує впровадити Громадський бюджет: які нові можливості він відкриває для мешканців міста?

ЦІКАВО: детальніше про подані проекти:

1.     Встановлення пластикових контейнерів для зберігання піскосуміші в зимовий період в центральній частині міста Городка

2.     Облаштування та благоустрій площадок біля під'їздів будинку по вул.Авіаційна, 111 м.Городок, Львівської області

3.     Спорудження та облаштування міні спортивного майданчика для гри у футбол, волейбол для дітей

4.     Облаштування фотозони «Лавка закоханих» на майдані Гайдамаків міста Городка (навпроти Городоцького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області).