Комісійно обстежено приринкову територію Городка по вул.І.Франка

Мешканців міста турбує те, що попри наявність кількох впорядкованих ринків стихійна торгівля на приринковій території набирає обертів: з кожним днем бажаючих реалізувати продукцію у неналежному місці стає дедалі більше. Причому, торгують усім, чим хто хоче: тут можна зустріти продавців сільськогосподарської техніки, велосипедів, гумових шин, виробів із золота, парфумерію. Та найбільше нині на приринковій території продавців городини, саджанців дерев та кущів. І серед того розмаїття покупцям пропонують молоко, сметану, сир, яйця, які розташовані на бруківці просто неба. Можна лише уявити, скільки мікробів потрапляє на таку продукцію.

Відтак, зважаючи на численні прохання жителів міста щодо очищення приринкової території від стихійної торгівді проведено черговий рейд за участю працівників міської ради та правоохоронців, під час якого виявлено велику кількість порушників ст.160 «Торгівля з рук у невстановлених місцях Кодексу України про адміністративні правопорушення», котрим вручено попередження.

У попередженні, зокрема, йдеться про те, що торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях тягне за собою штраф від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17.00-119.00 грн.) з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами тягне за собою штраф від шести до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (102.00—255.00 грн.) з конфіскацією предметів торгівлі.

Будуть також вживатися заходи до людей, які порушують чинне законодавство щодо стихійної торгівлі, зокрема, складатимуться акти, конфісковуватися продукти та товари.