Визначилися з місцем реалізації розсади овочів

Сьогодні на прийомі в міського голови побувало 7 представників  реалізаторів розсади овочів, які торгують на приринковій території поблизу колишнього коопунівермагу. Підставою для візиту послужило те, що такою торгівлею люди порушують відповідне законодавство, і тому прийшли з проханням про виділення їм окремого місця для торговельної діяльності.           Дебати на цю тему проходили в кабінеті міського голови Романа Кущака та участю його заступника Степана Попка.

Як підсумок зустрічі, реалізатори розсади овочів спільно із заступником міського голови побували на трьох міських ринках: «Фоса», «Мрія» та СП Коопунівермаг, де й відбулися зустрічі із представниками вищеназваних ринків в пошуках постійного місця роботи реалізаторів городини на розсаду. В процесі обговорення проблеми люди погодилися торгувати на території ринку «Мрія».