Завершено голосування за проекти Громадського бюджету

Завершено голосування за проекти Громадського бюджету міста Городок на 2019 рік. З результатами можна ознайомитись за посиланнямhttps://horodok-budget.e-dem.in.ua/#/projects

13 травня відбулося засідання комісії, на якому  підраховано голоси мешканців міста, що здійснили своє волевиявлення за допомогою бюлетенів, та затверджено потенційних переможців конкурсу. Ними стали:

Проект №002 «Облаштування та благоустрій площадок біля під’їздів будинку по вул.Авіаційна, 111, м.Городок Львівської області».

Проект №004 «Облаштування фото-зони «Лавка закоханих» на майдані Гайдамаків міста Городка (навпроти Городоцького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Львівській області)».

№001 «Закупівля спортивного обладнання для облаштування міні спортивного майданчика для гри у футбол та волейбол для дітей».

З метою підтримки громадської активності та заохочення містян до подальшої участі у Громадському бюджеті міста Городок, комісія рекомендувала постійній комісії ради у справах економічної політики, бюджету, комунального майна, інвестицій, підприємництва та промисловості вишукати кошти в міському бюджеті задля забезпечення фінансування усіх проектів, що брали участь у голосуванні.

На жаль, активність містян була низькою, оскільки в голосуванні загалом взяли участь лише 127 осіб.