На виробничій нараді обговорили важливі питання міста

Відбулася чергова щопонеділкова нарада з комунальними службами та профільними спеціалістами Городоцької міської ради.Провів нараду міський голова Роман Кущак. Участь у нараді взяли головний бухгалтер Наталія Кузик, заступник міського голови Степан Попко, завідуюча відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціалісти першої категорії відділу земельних ресурсів на ОНПС Роман Сас, відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут, керівники  КП « Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій, КП « Міське комунальне господарство» Степан Кудляк, КУ « Центр Спорт для всіх» Богдана Котяш.

На нараді було визначено ряд важливих завдань для розвитку та нормального функціонування міської господарки міста, зокрема стосовно подальшої роботи з оновлення вуличного освітлення, встановлення урн для ТПВ на міському стадіоні «Колос», обстеження та проведення поточних ремонтів окремих мереж водовідведення, проведення підготовчих робіт по встановленню вузлів обліку в багатоквартирних будинках:зробити розрахунки щодо відновлення пам’ятників у місті; подальше підсипання доріг щебенем, поглиблення канав та інше. До важливих завдань до виконання належать роботи з нанесення розміток поблизу навчальних закладів міста, встановлення павільйонів для збору ТПВ на прибудинкових територіях комунальних будинків.

У найближчих планах ряд поточних ремонтів міських доріг.