Городоцьке озеро в небезпеці…

Сьогодні голова ГО « Клуб рибалок Городка» Віталій Гладиш повідомив міську раду  про те, що на озері, яке в народі називають Торфовище, зафіксовано мор риби, особливо малька. На місце відразу ж виїхала комісія у складі  заступника міського голови С.Попка, спеціаліста першої категорії відділу земельних ресурсів та ОНПС Р.Саса, провідного бактеріолога Пустомитівської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби С.Ярчака, завідувача Городоцької МРВ ДУЛОЛЦ МОЗ України Н.Вітів, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Городоцького районного управління  ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області О.Семенюк, представників ЗМІ, яка зафіксувала загибель молодняка риби, а також багато малька, який плаває близько до поверхні водойми.

За словами Віталія Степановича озеро займає близько чотирьох гектарів, а такий випадок за п’ять років функціонування організації, її члени, які об’єднують 160 осіб, зафіксовали вперше. На місці було складено акт, в якому описано все побачене членами комісії, а також скеровано телефонограму в обласне управління екології для оперативного взяття проб води з озера на проведення відповідних досліджень.

Як стало відомо, телефонограму розглянуто позитивно  та скеровано у відповідну лабораторію для взяття проб води з озера і проведення її досліджень.