Комісія вручила 18 попереджень щодо неукладення угод по вивезенню ТПВ

Сьогодні комісія, у складі представників Городоцької міської ради, комунального підприємства «Міське комунальне господарство» та ТзОВ «АВЕ –Львів» працювала у виїзному режимі з приватними підприємцями. Кожному із вісімнадцяти представників приватного підприємництва, серед яких, на жать, є і депутати, і які не мають угод з вивезення твердих побутових відходів, було вручено письмове попередження стосовно відповідальності за недотримання відповідного законодавства по вивезенню ТПВ, та отримано від них відповідні підписи.

У документі, зокрема, йдеться про те, що… « відповідно до п.6.2. Правил благоустрою м.Городка підприємства, установи, організації та громадяни (власники, балансоутримувачі садиб) зобов’язані укладати договори на вивезення ТПВ та вторинних матеріалів з надавачем послуг, який проводить вивезення та утилізацію твердих побутових відходів. Окрім цього, говориться, що « з метою забезпечення належного екологічного стану  на території м.Городка, представники приватного підприємства зобов’язані у 5-денний термін звернутися до надавача послуг з вивезення ТПВ на території міста ТзОВ «АВЕ-Львів», яке у Городку розташоване за адресою вул.Паркова,2 (тел..067.67.58.237) та укласти договір на вивезення ТПВ.

За порушення вимог Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі від 340 до 1700 грн.

Це один бік проблеми. А з іншого існує ще відповідальність людської совісті за продукування сміття і неналежного його прибирання. Адже нині ми є свідками того, що багато побутового сміття невідомими особами не лише вивозиться у поля та ліси регіону, а й викидається мало не в центрі міста просто неба…І чи не час подумати про те, що екологія Землі перебуває нині мало не в катастрофічному стані. І чи не час подбати про милість до природи, адже вона вже почала нам мстити різними катаклізмами …