Навчаємось, вдосконалюємось - з програмою "Львівщина - Smart region"

Минулого тижня у Львівській обласній раді розпочала роботу семиденна навчальна програма «Львівщина – Smart Region» для представників органів місцевого самоврядування області. Від Городоцької міської ради участь у програмі взяла спеціаліст з соціально-економічного, інноваційного розвитку та аналізу, енергоменеджер Тетяна Грецко.

У вітальному слові голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики облради Андрій Ковч наголосив, що програма «Lviv Smart Region» – це ціла філософія прозорого самоврядування.

«Програма має на меті навчити впроваджувати інноваційні рішення в громадах для створення комфортніших умов для мешканців та покращення надання публічних послуг населенню. У свою чергу, це дозволить економити кошти місцевих бюджетів, інтенсивніше залучати інвесторів, розширити можливості для отримання міжнародної технічної допомоги. Прагнемо стати конструктивною силою, щоб, враховуючи конкурентні переваги області, зробити Львівщину «розумним регіоном». Отож, процес створення розумного регіону Львівщини розпочато!», - підкреслив він.

Варто зауважити, що за результатами програми представники органів місцевого самоврядування навчаться працювати з відкритими даними та публічною інформацією, отримають інструменти розвитку електронного урядування на місцевому та регіональному рівнях, дізнаються про топові електронні послуги в Україні, переймуть досвід та найкращі практики Дрогобицької міської ради, ознайомляться з концепцією «Smart region» та зможуть запроваджувати розумне і відкрите управління на місцях.

Додамо, що співорганізаторами заходу є Львівська обласна рада, Дрогобицька міська рада, Львівський регуляторний хаб, Школа публічного управління.

За інформацією Львівської обласної ради