На черговій нараді комунальників

 

Сьогодні, 10 червня, відбулась чергова щопонеділкова виробнича нарада з керівниками комунальних служб міста. Провів нараду міський голова Городка Роман Кущак, участь в обговоренні питань на порядку денному взяли заступник міського голови Степан Попко, головний бухгалтер Городоцької міської ради Наталя Кузик, завідувач відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Ірина Гуль, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин, спеціалісти відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз та Надія Канафоцька, спеціаліст з соціально-економічного, інноваційного розвитку та аналізу, енергоменеджер Тетяна Грецко, директор КП «Міське комунальне господарство» Степан Кудляк, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій, директор КУ «Центр «Спорт для всіх» Богдана Котяш.

Окрім поточних організаційних моментів, під час наради обговорено ряд актуальних для сьогодення міської господарки питань. Зокрема,  статистика втрат води у мережах водопроводів та заходи по їх виявленню і ліквідації; водоканалу доручено провести ряд підготовчих робіт до проведення запланованих проектів (прокладання 40 м водопроводу на Скітнику, відновлення каналізації на вул.Комарнівській, поточний ремонт мереж водовідведення вул.Перемишльська – Сірка, Скітник – Залізнична, Кармелюка). Рекомендовано керівництву водоканалу систематично моніторити та подавати інформацію щодо зменшення втрат води в мережах.

Обговорено стан проведення поточного ремонту міських доріг щебеневою підсипкою, зокрема тих, що проводять працівники КП «Міське комунальне господарство». Підбито підсумки проведення обкошувань трави по місту, заплановано купівлю нової обкошувальної техніки. Проінформвано присутніх про стан поточного ремонту дахів комунальних будинків, зокрема тих, що пошкоджено негодою.

Наплановано як поточні роботи, так і на перспективу – як-от ремонт декількох фасадів будинків та дахів у центральній частині міста; облаштування дитячих майданчиків.

Чільним завданням із планів в напрямку продовження розбудови спорту в місті на сьогодні є будівництво нового майданчика зі штучним покриттям у мікрорайоні вул.Авіаційної. Також є плани на перспективу будівництва скейт-парку в місті.

У напрямку напрацювання екологічно зрілої поведінки городківчан еколог Городоцької міської ради проінформував присутніх про підприємців, які досі не мають укладених договорів на вивіз ТПВ. До них будуть застосовуватись попередження, накладення штрафів.

За підсумками наради присутнім дано ряд доручень.