Нагадуємо! 1 липня відбудеться електронний аукціон з продажу котельні на Чорновола, 10а

 Городоцька міська рада повідомляє про старт електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації, а саме: нежитлова будівля, котельня площею 546,5 м.кв. за адресоюЛьвівська область м.Городок вул.Чорновола В., будинок 10а.

20 травня відбулось засідання аукціонної комісії, під час якого визначено стартову ціну об’єкта приватизації, розроблено умови його продажу та інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону для продажу об’єкта малої приватизації. 22 травня на засіданні чергової сесії міськради було затверджено підготовлені аукціонною комісією документи. Аукціон відбудеться 1 липня 2019 року.

З детальною інформацією про об’єкт та умови його продажу, можна ознайомитись у наведеному нижче Інформаційному повідомленні, а також у торговій системі https://prozorro.sale/

 

 

Додаток 2

до рішення сесії Городоцької міської ради

від 22.05.2019 р.№ 2076

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону для продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності територіальної громади міста Городка, в особі Городоцької міської ради - нежитлова будівля, котельня загальною площею 546,5 м.кв. за адресою Львівська область, Городоцький район, м. Городок, вул.Чорновола В., будинок 10а

 

Інформація про об’єкт приватизації:

 

КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі UA-AR-P-2019-04-16-000003-3

Найменування об’єкта: нежитлова будівля, котельня, площею 546,5 кв.м.

Адреса об’єкта: Львівська область, Городоцький район, м. Городок, вул.Чорновола В., будинок 10а.

Опис об’єкта: нежитлова будівля, котельня, з прибудованою двоповерховою будівлею адміністративного призначення та гаражем з бетонним перекриттям та покрівлею з руберойду та шиферу. Висота приміщень: 2,85 – 4,55м. Розташований у частині міста віддаленій від центру. Об’єкт забезпечений всіма необхідними комунікаціями.

Земельна ділянка під будівлею відведена.

Кадастровий номер земельної ділянки: 4620910100:29:010:0152

Площа земельної ділянки: 0.2931 га

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування закладів комунального обслуговування.

Власник земельної ділянки: Городоцька міська рада Львівської області.

Район розташування характеризується в основному громадсько-житловою забудовою, активно розвивається багатоповерхова житлова забудова; поруч навчально-виховний комплекс та дитячий садок, зручне транспортне сполучення.

Будівля використовувалась як адміністративне приміщення та гаражі КП «Міське комунальне господарство». На даний час будівля не використовується за призначенням.

Балансоутримувач: КП «Міське комунальне господарство».

Адреса балансоутримувача: 81500, Львівська область, м. Городок, майдан Гайдамаків, 6.

Телефон балансоутримувача: 03231 – 30-199.

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 31417210

Електронна адреса: kp.mkg.gorodok@gmail.com 

2. Інформація про електронний аукціон та інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону з умовами:  01.07.2019 року, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09:00 до 18:00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19:30 до 20:30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16:15 до 16:45 години дня проведення електронного аукціону.

3.      Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами: 1 070 000 (один мільйон сімдесят тисяч) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску: 107 000,00 грн. без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 535 000 (п’ятсот тридцять п’ять тисяч) гривень.

Розмір гарантійного внеску: 53 500 грн без ПДВ. 

Стартова ціна об’єкта (без ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

535000 (п’ятсот тридцять п’ять тисяч) гривень.

Розмір гарантійного внеску: 53 500 грн без ПДВ. 

Розмір реєстраційного внеску: 834,6 грн без ПДВ.

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

30 календарних днів від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

Крок аукціону на аукціоні з умовами: 10 700 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 5350 грн.   (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 2 кроки.

Умови продажу та експлуатації об’єкта приватизації:

-                     Переможець аукціону зобов’язаний протягом 1 місяця, після укладання договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, звернутися до Городоцької міської ради із заявою про укладання договору оренди або надання дозволу на викуп земельної ділянки, на якій знаходиться нерухоме майно розміщене за адресою: Львівська область, Городоцький район, м. Городок, вул.Чорновола В., будинок 10а, в порядку визначеному Земельним кодексом України.

-                     Переможець аукціону зобов’язаний додатково до ціни продажу об’єкта приватизації сплатити оформлення та реєстрацію договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, інші витрати за потреби.

-                     Умови експлуатації об’єкта приватизації: розміщення на першому поверсі торгового центру/супермаркету.

Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Городоцької міської ради чи балансоутримувачем годину огляду об’єкта за телефоном: (03231) 3-01-74; моб.+380677717660 з 9:00 до 18:00 у робочі дні.

Адреса балансоутримувача: 81500, Львівська область, Городоцький район, м.Городок, майдан Гайдамаків, 6.

Електронна адреса: kp.mkg.gorodok@gmail.com.

4.      Додаткова інформація

Організатор аукціону: Городоцька міська рада Львівської області (код за ЄДРПОУ 26269892).

Адреса: Львівська область, Городоцький район, м. Городок, майдан Гайдамаків, 6, http://horodok-rada.gov.ua/

Електронна адреса: gorodok_mr_lv@ukr.net       

Контактний тел. (03231) 30-174; 30-195; з 9:00 до 18:00 у робочі дні.

Заступник міського голови Степан Попко.

Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці - нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

 Переможець електронного аукціону:

-          підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою;

-          укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на р/р 31510905013077 в ГУДКСУ у Львівській області МФО 899998 Код ЄДРПОУ 37965536 ККД 31030000 «Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності» ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до статті 29 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

 Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок р/р 31510905013077 в ГУДКСУ у Львівській області МФО 899998 Код ЄДРПОУ 37965536 ККД 31030000 «Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності» суми реєстраційних внесків, сплачені учасниками аукціону протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок рахунок р/р 31510905013077 в ГУДКСУ у Львівській області МФО 899998 Код ЄДРПОУ 37965536 ККД 31030000 «Кошти від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності» суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем.

Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви  на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців - юридичних осіб:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

- інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

- остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

(Посилання на перелік авторизованих майданчиків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2)

5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Рішення №2076 Городоцької міської ради Львівської області від 22.05.2019р. «Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону для продажу об’єкта малої приватизації за адресою: Львівська область, Городоцький район, м. Городок, вул.Чорновола В., будинок 10а».

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale

 

Секретар ради                                                                                         Ю.Віткова