Городок забавлявся на святі Івана Купала

Городківчани та гості міста гарно відзначили свято Івана Купала. Традиційно, у самому серці міста – Старому парку, над мальовничим ставом відбулись народні гуляння. Ті, хто не злякався дощу, гарно забавлявся від самого початку свята, інші ж прийшли згодом, коли негоду усі разом прогнали геть з городоцького неба.

Свято вміло зрежисерувала незмінний постановник Галина Глушко. Присутніх забавляли троїсті музики Народного дому с.Березець, учасники художньої самодіяльності району представили концертну програму під назвою «Городоцьке Купайло», а згодом усю артистичність у театралізовану виставу «Магічна Купальська ніч» вклали знані нашій публіці Назар Сеник, Ігор Мазепа, Олександр Коцій та інші.

Ігрова програма «Купальські розваги» включала забави для дітей та дорослих, танці, вікторини та, звісно – подарунки, про які подбала Городоцька міська рада. Присутні на святі оплесками обрали найгарнішу Купальську красуню свята – нею стала цьогорічна випускниця Городоцької ЗОШ №3 Леся Мариняк.

Присутні із захопленням спостерігали за магічним дійством пускання віночків із різнотрав’я на воду, за співами та танцями, за багаттям, що має цього вечора чудодійну силу. Символічно спалили усі негаразди міста у вогнищі, а згодом сміливці перестрибували через вогонь.

На завершення свята для найстійкіших ще до ночі тривала запальна вечірка!

До слова, відеофрагменти Купальської вечірки можна побачити у фейсбуці, на сторінці Городоцької міської ради.