На черговій нараді з комунальними службами

 

Відбулась чергова щопонеділкова виробнича нарада з керівниками комунальних служб міста. Провів нараду міський голова Городка Роман Кущак, участь в обговоренні питань на порядку денному взяли заступник міського голови Степан Попко, головний бухгалтер Городоцької міської ради Наталя Кузик, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Ірина Гуль, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин, спеціалісти відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз та Надія Канафоцька, директор КП «Міське комунальне господарство» Степан Кудляк, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій.

Окрім поточних організаційних моментів, під час наради обговорено ряд актуальних для сьогодення міської господарки питань. Зокрема,  статистика втрат води у мережах водопроводів та заходи по їх виявленню і ліквідації; водоканалу доручено провести ряд підготовчих робіт до проведення запланованих проектів. Також обговорено причини зменшення тиску води у мережі в центральній частині міста Городка та в інших мікрорайонах. На цю проблему останнім часом почали скаржитись мешканці. Так, за словами керівника КП «Городоцьке ВКГ» Любомира Колодія, основна причина – це активний водорозбір у літній, особливо у жаркий період. На нараді обговорено можливість встановлення насосу підкачки води для стабілізації тиску подачі абонентам.

Відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища рекомендовано при затвердженні технічних документацій звертати увагу на проходження комунікацій на вказаних ділянках при наявності таких комунікацій накладати сервітути.

Рекомендовано керівництву водоканалу систематично моніторити та подавати інформацію щодо зменшення втрат води в мережах.

Обговорено стан проведення поточного ремонту міських доріг щебеневою підсипкою та асфальто-бетонним покриттям. Також підняли питання доцільності проведення щебеневих підсипок чи поточного ремонту – це питання вивчається профільними спеціалістами, враховуючи також статистику виділення коштів з міського бюджету на такі ремонти.

Екологу Городоцької міської ради доручено повідомити мешканців та підприємців міста про належне утримання прибудинкових територій, наведення благоустрою, обкошування тощо.

Також міський голова Городка Р.Кущак проінформував присутніх про ряд об’єктів, які зараз проводяться у місті, а також про ті, що плануються до запуску в роботу найближчим часом.

За підсумками наради присутнім дано ряд доручень.