Укладено договір із підрядником на капремонт вул.Комарнівської

Одна із найочікуваніших змін в дорожній карті ремонтів Городка вже найближчим часом втілюватиметься в життя: 9 липня Городоцька міська рада підписала договір на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт міської дороги на вул. Комарнівська в м. Городок Львівської області».

Підрядником виконання робіт виступатиме переможець у відповідних торгах, визначений тендерним комітетом – ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Об’єкт – перехідний, роботи триватимуть цьогоріч та на наступний рік. Договірна ціна вартості робіт – 17 468 122, 39 грн, з них цьогоріч заплановано виконання робіт на суму 11 830 000 грн. Так, у 2019-му планують капітально відремонтувати дорожнє покриття та частково – тротуари. Кошти будуть виділені із міського та обласного бюджетів (з обласного - близько 10 млн грн). 

Приступити до виконання робіт із капітального ремонту підрядник зможе орієнтовно через 10 днів, після отримання відповідних дозволів від Державної архітектурно-будівельної інспекції.

 

 Детально про відкриті торги можна довідатись на інтернет-сайті Prozorroза посиланням. Тут також опубліковано усю супровідну документацію, договір із підрядником, календарний план-графік виконання робіт тощо.