Анонс: 26 липня у податковій – виїзний прийом громадян

26 липня з 15.00 до 17.00 в Городоцькому управлінні ГУ ДФС у Львівській області здійснюватиме виїзний особистий прийом громадян  заступник начальника ГУ ДФС у Львівській області  Шахрайчук Любов Євгенівна.

Просимо здійснювати попередній запис на прийом у приміщенні Центру обслуговування платників податків Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області. Під час запису на особистий прийом у громадянина або його законного представника з’ясовується наступна інформація: П.І.Б., місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта за даними Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, контактний номер телефону; зміст питання, яке потребує вирішення, історія виникнення питання, чи звертався громадянин з цього приводу раніше і куди, чи приймалися рішення за зверненням з цього приводу, реквізити документів, якими надавалися відповіді на звернення тощо.