Отримано позитивний висновок експертизи на облаштування території для відділення дитсадка біля Авіаційна, 35

Роботи із реконструкції другого поверху будівлі на вул.Авіаційна, 35 під дитячий садок – на завершенні. Так, за інформацією відділу містобудування, архітектури та ЖКГ, цими днями отримано позитивний експертний звіт, виконаний філією ДП «Укрдержбудекспертиза» по об’єкту: «Реконструкція об’єктів благоустрою території на вул. Авіаційна, 35 м.Городок Львівської області».

Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах станом на 1 липня 2019 року  становить 1 млн. 109 тис. 590 грн., з бюджету Городоцької міської ради.

Облаштування благоустрою території на вул. Авіаційна, 35 є необхідною складовою об’єкта «Реконструкція другого поверху адміністративного корпусу на вул. Аваційна, 35 в м.Городок Львівської області під дошкільний навчальний заклад» (виконавець робіт - ТзОВ «Тройдбуд»,  завершення робіт - 30 липня 2019р.).

Виконати роботи  по «Реконструкції об’єктів благоустрою території на вул. Авіаційна, 35 м.Городок Львівської області» очікується впродовж липня-серпня поточного року.