Біля Городоцького НВК №5 вже розпочато роботи із будівництва нового майданчика зі штучним покриттям

На вул. В.Чорновола, на території Городоцького НВК №5 на місці колишнього майданчика вже розпочато роботи із втілення проекту «Реконструкція спортивного майданчика зі штучним покриттям по вул.Чорновола, 8-А в м.Городок Львівської області».

Спортивний майданчик матиме площу понад 900 кв м разом з огорожею, вартість будівництва – 1 млн 526 тис.грн., з них 700 тис.грн – з обласного бюджету, решта – за кошти міського бюджету м.Городка. Покриття майданчика – штучна трава (на зразок майданчика на вул.Комарнівській). Працює над втіленням проекту компанія «Спорт-ІН». Ця  компанія минулоріч збудувала майданчик зі штучним наливним покриттям на міському стадіоні «Колос».