На черговій нараді комунальників

Відбулась чергова щопонеділкова виробнича нарада з керівниками комунальних служб міста. Провів нараду міський голова Городка Роман Кущак, участь в обговоренні питань на порядку денному взяли заступник міського голови Степан Попко, головний бухгалтер Городоцької міської ради Наталя Кузик, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Володимир Горон, спеціаліст відділу економіки, бюджету та комунального майна Оксана Гут, спеціаліст відділу земельних ресурсів та ОНПС Василь Хомин, спеціалісти відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз та Надія Канафоцька, директор КП «Міське комунальне господарство» Степан Кудляк, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій.

Окрім поточних організаційних моментів, під час наради обговорено ряд актуальних для сьогодення міської господарки питань. Зокрема,  статистика втрат води у мережах водопроводів та заходи по їх виявленню і ліквідації; водоканалу доручено провести ряд підготовчих робіт до проведення запланованих проектів. Також обговорено причини зменшення тиску води у мережі в центральній частині міста Городка та в інших мікрорайонах. Поточним питанням перед капремонтом міської дороги по вул.Комарнівська постало вивчення та при потребі корекція системи дощового водовідведення Комарнівської, Перемишльської, Павлика, Грушевського. Керівництву водоканалу систематично моніторити та подавати інформацію щодо втрат води в мережах.

Особливу увагу на нараді приділили питанню екологічної ситуації в місті, зокрема, зазначили, що є ряд підприємців, які здійснюють певну діяльність та досі не заключили договір із надавачем послуг на вивезення ТПВ. Також на сьогодні вже гостро стоїть проблема засмічення кладовища пластиковими квітами та вінками – з цього приводу і від мерії, і від священнослужителів неодноразово вже звучали прохання не нести таких речей на цвинтар.

Із профільними спеціалістами обговорено поточні зауваження по втіленню капітального ремонту центральної дороги М-11 Львів-Шегині, що виконується на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області. Це, зокрема, завершення прокладання бруківки та наведення благоустрою на тротуарах, мостах, встановлення турнікетів, дорожньої розмітки тощо. Усі зауваження міської ради із фотофіксацією періодично надсилаються виконавцю робіт та замовнику.

Зосереджено увагу на облаштуванні ряду спортивних об’єктів у місті: міський голова Р.Кущак проінформував присутніх про проведення капремонту підлоги у залі КУ «Центр «Спорт для всіх», що у Старому парку, також – про старт будівництва нового спортивного майданчика зі штучним покриттям біля Городоцького НВК №5, про ідею збудувати скейт-парк у місті, тощо.

За підсумками наради присутнім дано ряд доручень.