Капремонт Комарнівської розпочато!

Сьогодні фірма-підрядник по об’єкту виконання капітального ремонту міської дороги вул.Комарнівської розпочала роботи. Таким чином, одна із найочікуваніших змін в дорожній карті ремонтів Городка вже втілюється в життя!

Підрядником виконання робіт виступає переможець у відповідних торгах, визначений тендерним комітетом – ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Об’єкт – перехідний, роботи триватимуть цьогоріч та на наступний рік. Договірна ціна вартості робіт – 17 468 122, 39 грн, з них цьогоріч заплановано виконання робіт на суму 11 830 000 грн. Так, у 2019-му планують капітально відремонтувати дорожнє покриття та частково – тротуари. Кошти будуть виділені із міського та обласного бюджетів (з обласного - близько 10 млн грн).

Як зазначає ТОВ «Автомагістраль-Південь», із виконанням капремонту орієнтуються справитись доволі швидко, дорогу не перекриватимуть – буде організовано реверсний рух транспорту.

Нагадаємо: 9 липня Городоцька міська рада підписала договір на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт міської дороги на вул. Комарнівська в м. Городок Львівської області».

Детально про відкриті торги, що відбулись по об’єкту капремонту Комарнівської, можна довідатись на інтернет-сайті Prozorroза посиланням. Тут також опубліковано усю супровідну документацію, договір із підрядником, календарний план-графік виконання робіт тощо.