На Стрільбищі розрівнюють територію нового житлового кварталу

У новому кварталі індивідуальної житлової забудови, що у північній частині міста (в народі – «Стрільбище») розпочато роботу по розрівнянню території.

Нагадаємо, рішенням XXVIIIсесії Городоцької міської ради VIIскликання, що відбулась 28 лютого 2019 року, у цьому новому житловому кварталі надано 138 земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, з них 104 ділянки отримали учасники АТО. Квартал цих ділянок розмістився на шести, в тому числі нових вулицях: Й.Коциловського, П.Шандрука, Й.Сліпого О.Ольжича, Р.Лиска, І.Бльока.

Оскільки територія 24 із 138 ділянок пролягає на місці колись зведених земляних насипів та капонірів, на замовлення Городоцької міської ради та за кошти міського бюджету її повністю розрівняють.