Парламентські вибори у нашому окрузі: 43,52 % голосів «ЗА» - у Ярослава Дубневича

За даними Центральної виборчої комісії, по нашому округу №120 (Городоцький, Мостиський та частина Самбірського району) у позачергових виборах народних депутатів України 2019 року, що відбулись вчора, 21 липня, взяло участь 55% виборців (для порівняння: у Президентських виборах в нашому окрузі явка склала 69,7 % виборців). В цілому по Україні явка склала 49,8 %.

На даний час ЦВК опрацювало 100 % протоколів виборчих дільниць округу №120. Відтак, за цими результатами по одномандатному округу із результатом 43,52 % (35186 голосів «ЗА») лідирує Ярослав Дубневич (самовисування), народний депутат двох попередніх скликань. На другому місці – Тарас Елейко (політична партія «ГОЛОС») - 18,6%, третій – Володимир Гірняк (17,8%). Детально про результати в одномандатному виборчому окрузі – за посиланням.

Щодо результатів голосування за представництво партій у парламенті можна прослідкувати тут.