Громадський бюджет в дії: закуплено спортивне обладнання в рамках одного з проектів

Цьогоріч Городоцька міська рада вперше запровадила у Городку Громадський бюджет (тут читайте детальніше про Громадський бюджет).

Так, стартували городківчани досить непогано: чотири проекти, подані активними мешканцями, результатом голосування та рішенням комісії отримали шанс на реалізацію.

Проект, що передбачав закупівлю спортивного обладнання, поданий городківчанином Олегом Цапом, вже практично втілений в життя: споруди закуплено, залишається їх встановити! Передбачено, що споруди будуть встановлені на існуючому майданчику на вул.Б.-І.Антонича.

Отже, є переконання, що в майбутньому такий інструмент участі громадськості у розподілі коштів міського бюджету стане доброю традицією. Там, де люди мають бажання та волю до втілення задуманого - міська рада йде назустріч та втілює заплановане.