Відбулась нарада щодо виконання Закону України Про житлово-комунальні послуги (зняття з балансу комунальної служби комунальних будинків міста)

Настав час, коли реформа у сфері житлово-комунального господарства зобов’язує мешканців багатоквартирних будинків перейти в іншу форму господарювання власними будинками. Тому мешканці активно вибирають два шляхи — або створення ОСББ, або вибір управляючої компанії. Так, у ході реформи в Городку створено 48 ОСББ, та на балансі комунального підприємства «Міське комунальне господарство» досі перебуває 105 будинків.

На дотримання чинного законодавства, зокрема виконання Закону України Про житлово-комунальні послуги. Так, сьогодні у Городоцькій міській раді відбулась нарада, що мала на меті напрацювати алгоритм дій у квартирному житловому фонді Городка в найближчому часі, адже багатоквартирні будинки повинні бути списаними з балансу комунальних служб вже до кінця місяця.

Нараду провів заступник міського голови Степан Попко, взяли участь завідувач відділу економіки, бюджету та комунального майна Галина Мартин та спеціаліст відділу Оксана Гут, завідувач відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, завідувач відділу державної реєстрації та надання адміністративних послуг Ольга Світенко, спеціаліст відділу юридичної та кадрової роботи Роман Сіканда, директор КП «МКГ» Степан Кудляк. Так, протягом деякого часу на засіданнях сесії та виконкому пропонуватимуться до прийняття необхідні рішення, також буде проводитись роз’яснювальна робота із мешканцями багатоквартирних будинків, що досі перебувають на балансі комунальної служби.

Про напрацьовані рішення повідомлятимемо на офіційному інтернет-сайті Городоцької міської ради. Слідкуйте за новинами!