Новий спортивний майданчик на вулиці Чорновола готують до здачі в експлуатацію

Облаштування освітлення нового спортивного майданчика зі штучним покриттям поруч із Городоцьким НВК №5, що на вул.В.Чорновола в м.Городку, стало «квіткою» у реалізації цього об’єкту. Зараз об’єкт готують до здачі в експлуатацію.

Нагадаємо, після успішного будівництва минулого року спортивного майданчика площею 800 кв.м. на міському стадіоні «Колос» Городоцька мерія разом із КУ «Центр «Спорт для всіх» завдяки обласній програмі втілила новий проект. Майданчик, що постав на місці колишнього зруйнованого майданчика, теж має площу 800 кв.м (разом з огорожею – 900 кв.м), об’єкт мав назву «Реконструкція спортивного майданчика зі штучним покриттям по вул.Чорновола, 8-А в м.Городок Львівської області».

Вартість будівництва – 1 млн 526 тис.грн., з них 700 тис.грн – з обласного бюджету, решта – за кошти міського бюджету м.Городка. Покриття майданчика – штучна трава (на зразок майданчика на вул.Комарнівській). Працювали над втіленням проекту компанія «Спорт-ІН».