Особливості сплати послуг електропостачання в Городку онлайн

У Львівській області змінився постачальник електроенергії. З 2019 року ним стала компанія «Львівенергозбут». Як це вплинуло на онлайн-оплату, кому тепер перераховувати кошти і що робити з переплатами, боргами і показаннями лічильників?

Що змінилося в оплаті електрики?

З початку 2019 року замість однієї обласної енергокомпанії з'явилося дві:

·  оператора-розподільника;

·  постачальника.

Раніше всі функції виконувало АТ «Львівобленерго», але воно перетворилося на оператора-розподільника. Постачальником послуг для населення став «Львівенергозбут» - ця компанія тепер вказується в платіжках за електроенергію. Через цю заміну платникам потрібно міняти реквізити при оплаті нових рахунків, а також додатково подбати про переплати й заборгованості.

Якщо на рахунку обленерго залишилася переплата, її потрібно перевести новому постачальнику. Інформація не надходить до «Львівенергозбуту» автоматично. Для цього пишеться дві заяви до РЕМ за місцем проживання.

Погашення заборгованості залежить від того, коли було витрачено електрику. Якщо борг утворився до початку 2019 року, перераховувати кошти потрібно «Львівобленерго». Будь-які борги за 2019 рік перераховуються «Львівенергозбуту». Показання по лічильникам продовжує приймати обленерго.

Як платити за електроенергію через інтернет?

З системою Ізіпей можна зручно і швидко заплатити за електрику, переглянути баланс рахунку і зберегти введену інформацію для майбутніх операцій. В системі зберігаються актуальні дані про постачальника - з ними оплата буде проведена без помилок.

Щоб оплатити електрику через EasyPay, потрібно:

·  зареєструватися в особистому кабінеті або увійти під існуючим обліковим записом;

·  перейти в «Комунальні платежі» через «Каталог послуг»;

·  вибрати населений пункт «Городок» і компанію «Львівенергозбут»;

·  в рубрику «Підрозділ» ввести номер з платіжки;

·  в оновленому вікні переглянути стан рахунку і вказати суму оплати;

·  вибрати спосіб переказу коштів, натиснути «Підтвердити».

Для оплати можна використовувати картку українського банку, вказавши її номер, терміни дії, номер CVV. Також можна використовувати електронні гаманці, мобільні номери Life, Kyivstar. Кошти переказуються від 3 хвилин до 3 робочих днів.