Новий спортивний майданчик із штучним покриттям урочисто відкрито, триває перший футбольний турнір!

 

       Городок – місто талановитих людей, а також розумних діток із великим майбутнім, зокрема – спортивним! Тож заслуговує на гарний розвиток у спортивному напрямку! Тільки, здається, зовсім нещодавно відкрили майданчик із наливним покриттям на міському стадіоні – а вже всього за два місяці на території Городоцького НВК №5 на місці зруйнованого збудували новий спортивний майданчик зі штучним покриттям! Площа майданчика – 800 кв.м., він уже надійно огороджений, якісно освітлений та готовий до наповнення спортивним життям! Звести цей майданчик, як і попередні, вдалось завдяки участі Городка у Комплексній програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, за кошти обласного та міського бюджетів: відповідно 700 тис.грн. та 803,722 тис.грн. Працювали над втіленням проекту компанія «Спорт-ІН».

 

Сьогодні ж новий спортивний об’єкт урочисто відкрито, настоятель храму Турковицької ікони Богоматері о.Степан Целень освятив майданчик. На відкритті спортивного свята присутніх вітали керівник обласної організації «Центр «Спорт для всіх» Вадим Климович, депутати Львівської обласної ради Петро Жукровський та Володимир Саган, міський голова Городка Роман Кущак, керівник КУ «Центр «Спорт для всіх» Вікторія Місько, директор Городоцького НВК №5 Оксана Іщук, керуючий справами Городоцької районної ради Іван М’єскало, завідувач відділу молоді та спорту Городоцької РДА Ірина Міляновська. Городок зустрічав сьогодні чимало гостей, а особливо не було меж радості дітей, які вже випробовують новий спортивний об’єкт: за участю 12 команд розпочали традиційний дитячий футбольний турнір пам’яті олімпійського чемпіона, вихідця з Городоччини Вадима Тищенка. Знаково: нагороди переможцям вручатиме батько знаменитого футболіста.

 

Разом із дітьми безмежно радіємо реалізації нового спортивного проекту в місті, та незмінно бажаємо усім городківчанам, а особливо – підростаючому поколінню: нехай усі майданчики міста наповнюються життям, а життя – спортом!

 

Також тішить, що такий вдалий поступ у розвитку спорту Городка – далеко не остання втілена ініціатива! Вже наступного тижня відбудеться тендер на будівництво ще одного такого майданчика на вул.Авіаційній, а також невдовзі у планах будівництво такого спортмайданчика біля Городоцької ЗОШ №3.