Для роботодавців – запрошуємо до актуального анкетування (інформує Городоцький РЦЗ)

 

 

З ініціативи Львівської обласної державної адміністрації на замовлення Департаменту економічної політики у Львівській області впродовж 2018-2020 років реалізується Проект регіонального розвитку  «Моніторинг реалізації інтелектуального потенціалу випускників ВНЗ і ПТНЗ прикордонного регіону: соціальне партнерство, державне і регіональне замовлення» (далі – Проект). Підставою для виконання роботи є розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 р. №569-р «Про затвердження пропозицій щодо розподілу у 2018 році бюджетних коштів за проектами регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів, отриманих  від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України, що пройшли конкурсний відбір».

У рамках виконання Проекту передбачено проведення моніторингу конкурентоспроможності закладів вищої і професійної освіти за критеріями ефективної зайнятості випускників та оцінками роботодавців. Метою такого моніторингу є створення інформаційно-аналітичної бази даних про зайнятість випускників ЗВО і ЗПТО Львівської області, а також удосконалення системи соціального партнерства з інститутами бізнесу і влади.

На адресу Львівського обласного центру зайнятості Департаментом економічної політики ЛОДА надіслано листа від 23.08.2019 №1-11-854 з проханням надати організаційно-методичну підтримку у проведенні анкетування роботодавців Львівщини, що передбачено цілями Проекту.

            У зв’язку з вищенаведеним Городоцька районна філія просить  роботодавців пройти  електронне анкетування , форма якого знаходиться в google forms за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1fDzcN3yn-oI_GVJKvaz5RWTm-ooVWzI9lg9XrCRZPcg/edit   Дякуємо за співпрацю. За довідками звертатись до відділу взаємодії з роботодавцями

 

Городоцької РФ ЛОЦЗ, тел.32610, 0977713381.