Триває підготовка проектних пропозицій на завершення об’єкта каналізування мікрорайону Підгір’я

 

Сьогодні у Городоцькій міській раді відбулась зустріч із проектантами, яких КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» залучило до роботи над коригуванням проекту каналізування мікрорайону Підгір’я. В обговоренні передпроектних пропозицій із спеціалістами взяли участь міський голова Городка Роман Кущак та головний інженер КП «Городоцьке ВКГ» Володимир Голинський.

Нагадаємо, проект, що декілька років тому втілювався у рамках співпраці транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, не вдалось завершити. Тож на сьогодні міська рада планує за кошти міського бюджету, поступово, зреалізувати з’єднання збудованих ланок каналізації у мікрорайоні Підгір’я з метою запуск їх в роботу.

Проект під назвою «Каналізування житлових мікрорайонів м.Городок Львівської області Vетап, вул.Підгір’я, Дорошенка, Сагайдачного, Шашкевича Хоткевича, Шевченка, Окружна, Галицька, Коновальця» передбачає будівництво двох ліній каналізації – К1 (побутова) та К2 (дощова) протяжністю близько 10,5 км. Коригувавши проект та прорахувавши вартість об’єму робіт, що залишилось виконати, з’явиться можливість розділити об’єкт на декілька пускових комплексів, і таким чином поступово повністю втілити об’єкт. Відкоригований проект після успішного проходження експертизи буде оголошено на тендер по його виконанню. Відповідно до нинішніх очікувань, є надія, що перший пусковий комплекс вдасться реалізувати ще цього року.