Є шанс цього року звести ще один спортивний майданчик зі штучним покриттям – біля Городоцької ЗОШ №3!

 

У спорті, варто відзначити, Городок розвивається найкраще в області! Причому одночасно – і в спортивних досягненнях, і в розвитку та розширенні інфраструктури.

Так, після успішного втілення минулоріч об’єкту нового майданчика зі штучним наливним покриттям на міському стадіоні «Колос», цього року вже встигли збудувати новий майданчик зі штучним покриттям біля Городоцького НВК №5! Також нагадаємо: вже невдовзі відбудеться тендер на будівництво ще одного такого майданчика на вул.Авіаційній!

І сьогодні міська рада має надію на втілення ще одного важливого спортивного об’єкту: будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям біля Городоцької ЗОШ №3 на вул.Перемишльській.  Новий спортивний об’єкт, як і попередні, буде втілений завдяки участі Городка у Комплексній програмі розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.

Для втілення об’єкту вже на найближчу чергову сесію Городоцької міської ради VIIскликання, що відбудеться у четвер, 12 вересня, депутатам міської ради пропонуватиметься до розгляду питання виділення на цей об’єкт 850 тис.грн. з міського бюджету. Додатково приблизно таку ж суму буде виділено із обласного бюджету. Так, профільні спеціалісти мерії вже зустрілись із проектантами та попередньо отримали схвальне рішення на питання можливості та доцільності будівництва нового майданчика на території Городоцької ЗОШ №3.