У Городоцькому НВК №2 втілюють цікавий освітній проект в партнерстві із литовцями

 

З 9 до 17 вересня учні Городоцького НВК №2-гімназії мають чудову нагоду навчатись позашкільною програмою по-новому від освітян із Литви, м.Йонішкіс - в рамках участі у проекті "Інноваційні методи неформальної освіти".

Позакласні заняття литовські вчителі проводять для городоцьких гімназистів у чотирьох різних вікових групах: для 4-го, 6-го та 10-го класів, із різних дисциплін: англійської мови, психо-соціальної адаптації дітей та здорового способу життя (фізкультура) із хореографічними елементами. Діти направду захоплені можливістю позайматись у новому форматі, ці уроки в позакласних заняттях для них проводять троє педагогів із Литви. Попередньо у червні цього року в рамках спільного українського-литовського проекту, що фінансується посольством Литви в Україні, наші педагоги та учні побували у м.Йонішкіс, де знайомились із їхньою системою освіти.

Так, цього тижня делегація педагогів із Литви, директор Городоцького  НВК №2-гімназії Петро Продивус та вчитель Ірина Роговик зустрілись із міським головою Городка Романом Кущаком та секретарем Городоцької міської ради Юлією Вітковою. Під час зустрічі гості поділились враженнями від праці із городоцькими учнями та перебування у місті Городку. 17 вересня відбудеться освітня конференція за підсумками проекту.