На черговій сесії встановлено стартову ціну продажу трьох ділянок вздовж об’їзної дороги (вул.Ю.Березинського)

На засіданні чергової XXXIVсесії Городоцької міської ради VIIскликання 12 вересня 2019 року прийнято відповідні рішення про продаж трьох інвестиційно привабливих ділянок вздовж об’їзної дороги на вулиці Юрія Березинського у м.Городку.

Отже, до продажу із затвердженою на сесії експертною оцінкою пропонуються наступні ділянки на вул.Ю.Березинського:

* Земельна ділянка площею 0,7901 га (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі), стартова ціна продажу 2 155 630 грн. без ПДВ.

* Земельна ділянка площею 0,7846 га (для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу), стартова ціна продажу 2 140 624 грн без ПДВ.

* Земельна ділянка площею 0, 2443 га (для будівництва та обслуговування СТО з мийкою), стартова ціна продажу 575 937 грн. без ПДВ.

Аукціон із продажу буде проведено орієнтовно вкінці жовтня 2019-го року, про деталі участі повідомимо згодом!

! У прикріпленому архіві - читабельні картографічні матеріали!