Відбувся традиційний шаховий турнір ім.Л.З.Штейна, присвячений 806-літтю Городка

 

 

До відзначення Дня міста Городка, що відбудеться цьогоріч у неділю, 22 вересня, залишається менше тижня, а заходи, приурочені цьому святу, вже тривають!

Так, у ці вихідні, 14-15 вересня, у Городку тривав традиційний шаховий турнір «Меморіал Л.З.Штейна», присвячений 806-ій річниці з часу першої літописної згадки про наше місто.

 

До Городка прибули позмагатися представники багатьох областей України – Одещини, Харківщини, Києва, Львова, Рівного, Івано-Франківська, та надцять шахістів з м.Городка.

Вік учасників – від 6 до 78 років!Цікаво, кожен учасник заплатив вступні кошти, 250 грн, з яких сформовано призовий фонд у 30 тис. грн. Відтак володар першого місця здобув 5 тис грн, другого – 2,5 тис. грн, третього – 2 тис. грн. Загалом було передбачено 10 основних призів, зокрема у номінаціях.

Принагідно учасників вітали організатор змагань, керівник Городоцького шахового клубу «Е2-Е4» Андрій Грех, директор КУ «Центр «Спорт для всіх» Вікторія Місько.

 

 

 

* Штейн Леонід Захарович – міжнародний гросмейстер з шахів, 3-разовий чемпіон Радянського Союзу, в командному заліку переможець двох шахових олімпіад, один з найсильніших шахістів Світу у 1960-1970 рр.