На черговому засіданні міськвиконкому обговорено та затверджено ряд важливих питань

26 вересня 2019 року члени виконавчого комітету Городоцької міської ради під головуванням міського голови Романа Кущака зібралися на чергове засідання та розглянули 26 питань порядку денного, в тому числі Різне.

Про виконання Закону України « Про охорону навколишнього природного середовища» доповів заступник міського голови Степан Попко. У своєму виступі він,зокрема, наголосив на тому, що на виконання Програми охорони навколишнього природного середовища  м.Городка на 2018-2020 роки   для наведення належного благоустрою та санітарного стану на території міста  упродовж 2019 року виконано цілий ряд заходів, серед яких систематичне скошування трави та видалення бурянів на газонах та в зелених зонах, формувальне обрізування дерев та кущів, видалення аварійних дерев, утримання памятників та меморіальних дошок, утримання доріг,зокрема в зимовий час, проведення поточного ремонту, озеленення та благоустрій площі біля універмагу, проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня Довкілля у Городку та інші важливі для міста роботи. На питання щодо дотримання Правил благоустрою м.Городка мешканцями та підприємствами і організаціями члени міськвиконкому і ,зокрема Р.Івашків,висловили зауваження, що 5 протоколів про адміністративну відповідальність згідно ст.152 ЗУ про адміністративні порушення-це надто мала цифра.

Далі члени виконавчого комітету проголосували за те, аби об’єкт «Реконструкція спортивного майданчика зі штучним покриттям по вулиці Чорновола 8А в м.Городок Львівської області» було передано на баланс КУ «Центр Спорт для всіх», обумовивши можливості доступності спортивної споруди для широкого загалу молодих людей, які прагнуть займатися спортом.

Члени міськвиконкому затвердили, також, питання передачі основних засобів та інших необоротних активів  на баланс комунального підприємства « Міське комунальне господарство», внесли зміни у рішення виконавчого комітету № 158 від 15 серпня 2019 року « Про затвердження Положення про відкриті дані Городоцької міської ради.

На засідання міськвиконкому виносилися питання призначення опікуна, зарахування учасника бойових дій у список осіб, які користуються правом першочергового  одержання житла, присвоєння адреси «Дошкільному навчальному закладу» нежитлової адміністративної будівлі по вул.Авіаційна,35 в м.Городок Львівської області, присвоєння адрес земельним ділянкам та нежитловим  будівлям, житловим будинкам, оформлення права  спільної сумісної власності, надання дозволів на влаштування індивідуального опалення та інші, які були затверджені членами виконавчого комітету Городоцької міської ради. У голосуванні питання  щодо видалення дерев члени виконкому врахували зауваження Р.Івашківа.

Під час обговорення більшості питань слушні зауваження та пропозиції висловлювали члени виконавчого комітету, зокрема Р. Голойда стосовно штрафних санкцій до порушників екологічного законодавства; Р.Івашків запропонував підвищувати екологічну відповідальність кожного жителя, зокрема, відновити практику залучення школярів до поліпшення екологічної ситуації в місті. І.Гірський підняв питання технічного стану тротуарного покриття на вулиці Короткій; А.Матківський привернув увагу до старої бетонної опори,яку необхідно забрати; Р.Івашків запропонував встановити додаткові знаки переходів через проїжджу частину головної вулиці міста; Р.Опалинський – на світлофорі, що біля ЗОШ № № ім..Героя України І.Бльока, жовтий режим роботи у часи, коли не працює школа.

Підсумок засідання підбив міський голова Городка Роман Кущак. Очільник міста також щиро подякував усім меценатам за відчутну матеріальну підтримку в час проведення Дня міста.