Міський голова Городка бере участь у Першому цифровому українському конгресі «Цифрова трансформація демократії. Громада в смартфоні»

 

Сьогодні, 27 вересня, міський голова Городка Роман Кущак бере участь у Першому цифровому українському конгресі «Цифрова трансформація демократії. Громада в смартфоні», що відбувається у м.Київ.

 

Організатор заходу - Асоціація малих міст України.

Даний захід – одна з найбільших комунікаційних платформ для малих міст України та присвячений розвитку концепції Smart City, яка, нагадаємо, поступово у різних ланках розвитку впроваджується і в Городку.

Захід об’єднав представників органів місцевого самоврядування малих міст та об’єднаних територіальних громад, центральних органів державної влади, впливових організацій громадянського суспільства, представників офісів міжнародних програм технічної допомоги, експертів та представників бізнесу в області Smart технологій.

Впровадження цифрових технологій в управлінні містом сьогодні є реальною необхідністю. Формування спільного підходу органами державної влади та органами місцевого самоврядування в наданні доступу до адміністративних, інформаційних та соціальних послуг, їх інтеграції, розпоряджання своїми електронними інформаційними ресурсами, вирішення питання безпеки та захисту даних – ключові питання заходу.

Основні теми секцій:

  • цифрова глобалізація і сучасна демократія
  • розвиток інтелектуального потенціалу громад як основа створення та розвитку цифрової демократії
  • хмарні ІТ рішення для малих міст, як безпечне та економічно-привабливе управлінське рішення