У КП «Городоцьке ВКГ» на завершенні підготовка основних об’єктів ЖКГ до роботи в опалювальний сезон 2019-2020 років

 

       За інформацією керівництва КП « Городоцьке водопровідно- каналізаційне господарство», яке очолює Любомир Колодій, станом на початок жовтня 2019 року силами комунального підприємства « Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» забезпечено виконання цілого ряду робіт з підготовки до зими. Зокрема, повністю зроблено перевірку стану та рівнів оливи в обладнанні; на 50 відсотків проведено профілактичні ремонти електричного обладнання; повністю відремонтовано та утеплено водопровідні колодязі; до 15 жовтня намічено завершити заготовку твердого палива для опалювання  виробничого приміщення;ще в серпні закуплено шини на автомобіль ГАЗ-53 та замінено підлогу на КНС.      

      Окрім цього, за кошти Городоцької міської ради стовідсотково забезпечено заміну пожежних гідрантів на вулицях Перемишльська та Підгір’я; на 50 відсотків проведено поточний ремонт закільцювання водопроводу вулиць Шкільна-Коцюбинського; повністю зроблено аварійний запас всіх необхідних матеріально-технічних ресурсів; придбано канало-промивочну установку високого тиску.

         Роботи з підготовки до зими продовжуються. Так, силами підприємства  до завершення нинішнього року передбачено встановити регулятор тиску на водогоні Будзень ІІ – Підгай та Будзень ІІ- Поріччя; до кінця жовтня 2019 року має бути замінено ділянку водогону Будзень ІІ –Підгай (роботи виконано на 60 відсотків за кошти ВКГ та міськради);до 1 листопада поточного року планується завершити очищення каналізаційних колодязів на самотічному колекторі (виконано на 35 %): за кошти ВКГ та міської ради встановити на мережах всі необхідні люки до 15.11.2019 р.); до 1.12.2019 р. завершити очищення від намулу КНС на вул.Коновальця, Комарнівській та Авіаційній (виконано на 30 %); спільно із сільрадою села Лісновичі до кінця жовтня цього року намічено замінити заглибний насос на ВНС у селі. Окремі ділянки робіт виконуватимуться і в наступному 2020 році, зокрема ремонти пожежних гідрантів  на вулицях Перемишльській, 67, Нижні Пасіки, 9 та Львівській, 595 повинні бути завершені до березня 2020 року(силами ВКГ), а до січня наступного року КП ВКГ має завершити облаштування душової кабіни  у виробничому приміщенні  очисних споруд та придбати для працівників спецодяг.

        На всі ці роботи передбачено потребу в фінансовому  забезпеченні в сумі 1610 тис. грн., з яких 1315 тис.грн. з міського бюджету, 275 тис.грн.   кошти КП ВКГ та 20 тис.грн. кошти Речичанської сільської ради.

        Станом на 1 жовтня 2019 року затрачено всього 796тис. 858 грн., з яких 764тис.926 грн. з міського бюджету та 31тис.932 грн. кошти КП ВКГ.