Тематичний семінар на тему «Реалізація права на податкову знижку»

 

Семінар на тему «Реалізація права на податкову знижку» відбувся уГородоцькому управлінні  ГУ ДПСу Львівській області, який проводила начальник Городоцької ДПІ  Леся Броневицька

Під час семінару було наголошено,що платник податку може скористатись правом на отримання податкової знижки, пов’язаної з навчанням члена сім’ї першого ступеня споріднення, незалежно від того чи одержує такий член сім’ї заробітну плату.

З метою використання права на податкову знижку достатньо подати до податкового органу за місцем податкової адреси (реєстрації) декларацію про майновий стан і доходи та копії підтверджуючих документів.

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Учасники семінару  відмітили   важливість володіння знаннями щодо змін у податковому законодавстві, зауваживши, що це дає їм можливість правильно й ефективно організовувати власну діяльність.