Виставка «Вигнання» у Городку. Запрошуємо!

Від учорашнього дня у Городоцькому історико-краєзнавчому музеї запрацювала унікальна за своїм значенням пересувна виставка « Вигнання». присвячена 75 роковинам початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Любачівщини, Холмщини, Південного Надсяння і Західної Бойківщини, які ще об’єднані назвою Закерзоння.

Виставка складається із 18-ти банерних стендів, на яких у фотографіях, документах, картах та діаграмах представлена історія найзахіднішої частини українського світу, а також передумови, хід та наслідки депортації.

За словами директора музею Юлії Дурбак, виставка є спільним проектом Українського інституту Національної памяті, інституту Народознавства НАУ, інституту українознавства ім. І.Крип’якевича НАНУ, Інституту історії церкви Українського католицького університету, історико-краєзнавчого музею м.Винники та Світової федерації лемківських організацій і працюватиме до кінця жовтня цього року.