Як городківчани стали дроздовичанами… Надіємось, ненадовго

 

Нещодавно у мерії стало відомо, що частина вулиці Заставської у м.Городку, що є в’їзною в місто з північної сторони… раптово стала територією Галичанівської сільської ради, села Дроздовичі. Як пояснює ситуацію завідувач відділу земельних ресурсів та ОНПС Іван Деба, так трапилось через дії Держгеокадастру у серпні 2019 року: опирались при цьому ще на проекти формування територій сільських та міських рад, сформовані у далекому 1992 році – після розпаду колгоспів. На тій підставі, що ці проекти вважаються наче б то єдиними юридичними документами, що засвідчують приналежність території, й було цього року видано наказ та внесено зміни у Публічну кадастрову карту.

 

Так, на сьогодні кожен, хто зайде в мережі Інтернет на Публічну кадастрову карту України, зможе пересвідчитись: частина Заставської опинилась у межах с.Дроздовичі (на фотокопії чітко видно межі Городка та Дроздович до та після внесення змін Держгеокадастром).

 

Щойно довідавшись про цей факт, Городоцька міська рада забила на сполох, та направила ряд листів на адресу відомчих органів та служб, в тому числі – Президенту України, прем’єр-міністру, чиновникам різних рівнів (УСЕ ЛИСТУВАННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДАНОЇ ТЕМИ  У ПРИКРІПЛЕНОМУ АРХІВІ, в читабельному форматі сканованого документообігу).

 

Мешканці Заставської у зв’язку із діями Держгеокадастру мають неабиякий клопіт: насправді не можуть тепер реалізувати цілий ряд своїх конституційних прав: серед інших, зокрема реєстрації права власності на нерухоме майно, а також – його переоформлення, дарування, продаж тощо. Із цим питанням сьогодні, разом із керівником ГО «Розвиток Городоччини» Андрієм Галушкою, городківчани, яких Держгеокадастр раптом зробив дроздовичанами, прийшли на прийом міського голови Городка Романа Кущака. Голова міста окреслив ситуацію, що склалась, проінформував присутніх про перебіг вирішування цієї проблеми міською радою, та резюмував: не зупинятимемось, допоки не вирішимо ситуацію до логічного завершення та відновлення справедливості. За необхідності – і в судовому порядку.

 

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, невдовзі запитаємо також позицію сільського голови Галичанівської сільради; та опублікуємо відповідь Держгеокадастру на лист із проханням скасувати внесені зміни у Публічну кадастрову карту України.

 

Файл: