Повертаючись до теми із віднесенням частини вул.Заставської до Дроздович: прийшла відповідь із Держгеокадастру

 

 

Продовжуємо висвітлювати складну ситуацію із внесеними змінами у Публічну кадастрову карту України (через які частина вулиці Заставської стала територією с.Дроздовичі), яку ми описували раніше на нашому сайті.

 

Нагадаємо: такі зміни внесено Держгеокадастром, і, довідавшись про них, Городоцька міська рада розпочала активну роботу в напрямку повернення території. Ця ситуація спричинила цілий ряд непорозумінь, та головне  несе за собою чималий клопіт для мешканців частини вулиці Заставської, городківчан, які раптом, не підозрюючи про це, стали… дроздовичанами.

 

Так, вчора отримано листа від Держгеокадастру у відповідь на звернення міського голови Городка Романа Кущака. Документи у читабельному форматі – у прикріпленому архіві до новини! Прохання ознайомитись із їх змістом!

 

Коротко  скажемо, що у Держгеокадастрі відповіли: дані зміни внесено на звернення Галичанівської сільської ради. Підстава, як ми вже розповідали раніше - проекти формування територій сільських та міських рад, сформовані у далекому 1992 році – після розпаду колгоспів.

 

Цю ситуацію буде детально обговорено на засіданні чергової сесії Городоцької міської ради, що відбудеться у вівторок, 22 жовтня.

 

Про розвиток подій інформуватимемо, слідкуйте за новинами на сайті.