На прийомі в міського голови: підсумок попереднього робочого тижня

За тиждень, що минув, міський голова Городка Роман Кущак прийняв 37 городківчан, котрі зверталися з усними заявами стосовно вирішення їх життєвих проблем.

Так, мешканка вулиці Павлика просила допомоги у вирішенні ремонту дороги. Житель вулиці Коцюбинського звернувся з проблемою наявності  аварійного дерева, що росте поблизу його будинку. Жителька вулиці Скітник просила допомоги в ремонті будинку. Житель вулиці  Н.Пасіки турбується стосовно вуличного освітлення, а житель вулиці Шептицького просить сприяння у поліпшенні водопостачання. Делегація з вулиці Заставської у складі 26 жителів просила допомоги у вирішенні питання неприєднання частини жителів вулиці до складу села Дроздовичі.

Інші питання, з якими городківчани зверталися до міського голови, стосувалися їх особистих проблем.