НАГАДУЄМО! На збір коштів для будівництва скейт-парку маємо ще 4 дні! Діти Городка зняли відеоролик про важливість запланованого об’єкту!

Нещодавно ініціативна група мешканців міста прийняла рішення взяти участь в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив для реалізації проєкту «Закупівля фігур скейт-парку» для подальшого їх встановлення на міському стадіоні. Загальна вартість придбання споруд 261,208тис.грн. Співфінансування відбуватиметься за рахунок коштів обласного бюджету та бюджету міста Городка. Обов’язковою умовою участі в конкурсі є небюджетний внесок громади не менше 15%.

Впродовж останніх років значної популярності серед дітей шкільного віку набуло катання на скейтбордах, велосипедах ВМХ, роликах, самокатах. У зв’язку з відсутністю у місті спеціально відведених для цього майданчиків, діти катаються та виконують трюки у непристосованих місцях, часто на тротуарах та площах, замощених фігурними елементами (бруківкою), внаслідок чого виникає загроза травматизму.

Запрошуємо небайдужих мешканців долучитися до збору коштів! Рахунок для переказу коштів 4149 4991 3180 7198, отримувач голова ініціативної групи Матвієнко Михайло.

Поспішіть! Маємо час всього до 21 листопада!

За посиланням – відеоролик від юних городківчан, які дуже радіють з такої ідеї!