Завершено роботу над зведенням нового спортивного майданчика зі штучним покриттям на вул.Перемишльській!

Днями завершенороботу із втілення ще одного важливого спортивного об’єкту: будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям біля Городоцької ЗОШ №3 на вул.Перемишльській! Майданчик має площу 800 кв.м.

Сьогодні працівник компанії-підрядника Спорт –ІН передав заступнику міського голови Степану Попку ключі від майданчика. Були при передачі та оцінювали об’єкт також секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, завідувач відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ольга Орлинська, завідувач відділу освіти Ігор Яскевич.

На сьогодні роботи завершено повністю: зведено високу огорожу, клеєно розмітку на штучному трав’яному покритті.  Цей проект, як і будівництво попередніх майданчиків, втілюємо завдяки участі Городка у Комплексній програмі розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Городок заслуговує найкращого!

Однак залишилось втілити ще один важливий задум для комфортного використання майданчика також у вечірній час доби: облаштувати належне освітлення об’єкта – на металевих електроопорах, з якісними освітлювальними елементами. На це необхідно ще близько 150 тис.грн., і мерія планує вже невдовзі здійснити задумане.

За деякий час відбудеться офіційне відкриття майданчика, найімовірніше – традиційним дитячим футбольним турніром пам’яті Героя України Георгія Кірпи, що відбувається перед днем Святого Миколая.

Радіємо, що спортивна інфраструктура Городка так стрімко розвивається – на це, безумовно, заслуговують наші талановиті діти, імениті спортсмени з високим визнанням, громадськість міста!

Тим часом нагадуємо, що на вул.Авіаційній триває робота над будівництвом майданчика зі штучним наливним покриттям – за зразком такого, як на центральному міському стадіоні.