Увага! Запрацювали електронні петиції!

 

Шановні городківчани! Відтепер у вас є змога подати звернення до міської ради у вигляді електронної петиції.

Відповідно до затвердженого рішенням сесії Городоцької міської ради № 2313 від 12 вересня 2019 року Положення про електронні петиції в м.Городку, (ознайомитись з Положенням можна за посиланням). Для розгляду петиції необхідно зібрати на її підтримку не менше 65 підписів протягом 90 календарних днів з дня оприлюднення петиції.

Електронна петиція до органу місцевого самоврядування подається та розглядається відповідно до вимог статті 231 Закону України «Про звернення громадян», а саме:

Громадяни можуть звернутися до Городоцької міської ради з електронними петиціями через офіційний веб-сайт (http://horodok-rada.gov.ua/, банер «Електронні петиції у правому правому верхньому куті сайту), або безпосередньо через ресурс https://e-dem.in.ua.

В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти. На веб-сайті відповідного органу або громадського об’єднання, що здійснює збір підписів, обов’язково зазначаються дата початку збору підписів та інформація щодо загальної кількості та переліку осіб, які підписали електронну петицію.

Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до цього Закону.

 

* У прикріпленому файлі – положення про петиції.