Триває робота над проектом бюджету міста на 2020 рік

Після деяких напрацювань профільних спеціалістів мерії, сьогодні засідала робоча група по розробці проекту бюджету міста Городка на наступний 2020 рік. В обговоренні реалізації важливих для міста проектів взяли участь міський голова Городка Роман Кущак, секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, заступник міського голови Степан Попко, головний бухгалтер Наталя Кузик, завідувач відділу економіки. Бюджету та комунального майна Галина Мартин, завідувач відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Ольга Орлинська, завідувач відділу земельних ресурсів та ОНПС Іван Деба.

Про основні плани на наступний бюджетний рік – трохи згодом.

Принагідно нагадуємо: у п’ятницю, 22 листопада, відбудеться громадське обговорення основних показників проекту бюджету  м. Городка  на 2020-2022 роки.Початок о 14 год., локація – сесійна зала Городоцької міської ради за адресою м.Городок, м-н Гайдамаків, 6.