Делегація з Городка взяла участь в урочистій академії з нагоди 30-літнього ювілею обласної організації інвалідів

Голова Городоцької районної організації інвалідів Ольга Пуненкова, голова Управління праці та соціального захисту населення Городоцької РДА Світлана Кошель, секретар Городоцької міської ради Юлія Віткова, члени  райорганізації 20 листопада взяли участь в заходах з нагоди 30-літнього ювілею ГО «Львівська обласна асоціація ВО СОІУ». У львівському міському палаці культури ім.Гната Хоткевича відбулась велика урочиста академія, після якої – великий гала-концерт. Приємно, що особливими грамотами, подяками було відзначено членів делегації з Городоччини – Ольгу Пуненкову, Марію Марущак, Павла Стахіва.

Участь в заходах взяли також голова Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України, представники Національної асамблеї осіб з інвалідністю України, представники організацій УТОГ та УТОС.

Варто відзначити, що на сьогодні ГО «Львівська обласна асоціація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України» – одна з найбільших громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю Львівщини, та має місцеві осередки у всіх районах Львівщини та містах області! Основною метою діяльності організації є сприяння забезпечення особам з інвалідністю правового захисту і соціальної підтримки, адаптації в суспільство в усіх сферах діяльності своїх членів.

Варто відзначити, що наша районна організація завжди відзначається як одна із найбільш активних та успішних в роботі, в першу чергу завдяки невтомній праці багаторічного очільника Ольги Пуненкової та її співпраці з владою усіх рівнів та спонсорами. За це їй щиро дякуємо та бажаємо подальших досягнень!